Fórum >> Hozzászólás

tenorist hozzászólása:

Update Április 24.:

Nézzük a legfrissebb híreket a védenceinkről!

QMJHL-ben rájátszásának harmadik körére már csak egy védencünk csapata maradt versenyben.

Nathan Beaulieu (Saint John Sea Dogs) és csapata a harmadik körben a Chicoutimi, Saguenéens ellen játszik, két meccs után 2-0-re vezetnek.

Nathan eddig 2 gólt és 8 gólpasszt szerzett a rájátszásban. Emellé 20 büntetőperc és +19 adódik.

A OHL-ben Jarred Tinordi (London Knights) csapata a harmadik körben a Kitchener Rangers ellen harcol, egyenlőre sikeresen, mivel 2-0-ra vezetnek.

Jarred barátunk eddig két gólt és 4 gólpasszt szerzett, emellett 15 perc büntetéssel és +8-al áll.

Patrick Holland (Tri-City Americans) csapata is a harmadik körben harcol a Portland Winterhawks ellen, egyenlőre nem igazán sikeresen (0-2), pedig Patrick megteszi a maga dolgát, ontja a pontokat. Két meccsen 5 pontot (3G+2A) szerzett.

Összesítésben 6 gól és 11 gólpassz, 18 PIM és +2 van a neve mellé jegyezve.